درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل …

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 10 سپتامبر 2017


beadf stonespackage درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...

مشخصات دارو:

پکیج کاملی شامل “پودر پاکسازی کلیه و کبد” به حجم 700 گرم و یک “پودر مکمل”به حجم تقریبی 220 گرم که مجموعا یک بسته یک کیلویی را تشکیل می دهد.

 

موارد مصرف دارو:

افرادی که سنگ کلیه دارند و یا سنگ در حالب گیر کرده و یا عفونت ادراری دارند و کلیه ها خوب کار نمی کنند.

روش مصرف دارو:

این پودر ها به شیوه ای ساده به صورت دَم نوشاستفاده می شوند و کاملا گیاهی و از ۳۲ ترکیب گیاهی قوی تشکیل شده اند.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

با رفتن این موادِ ضد رسوب و املاح به کلیه ها از طریق خون، روی سنگ و رسوبات اثر می گذارند و آنها را کم کم در ادرار حل کرده یا اگر در حالب گیر کرده باشند معمولا خورد شده و به صورت تکه های کوچک و بدون درد از مجاری ادراری خارج می شوند چون این مواد گیاهی بی ضرر باعث باز شده لوله حالب هم می شوند.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای یک کیلوگرمی(بسته بزرگ) یا همان بسته با مقداری کمتر(۶۰۰ گرمی) برای سنگ های کوچک تر است که با پست پیشتازبه تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو:

بسته ۱۰۰۰ گرمی شامل دو پودر آماده ۱۵۰ هزار تومان.

یا

بسته ۶۰۰ گرمی از همان دو پودر ولی با مقادیر کمتر ۹۰ هزار تومان.

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

  توضیحات بیشتر دارو: یکی دیگر از درمان های تجربه شده، که مانند درمان دیسک کمر و مهره های گردن و سینوزیت و…،‌ بیماران را درمان کرده، معجون دفع سنگ کلیه و سنگ های در حالب است. برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی جزئیات… کلیک کنید.

این معجون بیش از  ۱۷ سال است که بارها تجربه شده و بسیار مؤثر بوده بطوری که سنگ هائی به اندازه ۱۷ میل و پایین تر از آن را با چند روز خوردن ِمداوم آن، خُرد کرده و حتی سنگ ای به اندازه ۱۰ میلیمتر و شاخ گوزنی را هم با دردی قابل تحمل خورد کرده(البته این سنگ از نوع عفونی بوده) و از کلیه و مجاری ادرار خارج ساخته. برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن با این شماره ها می توانید تماس بگیرید: شماره های تماس: تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸       beadf telegram logo درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...

تلفن عطاری: ۳۲۸۱۱۸۵۳- ۰۲۵

صادق عطار – قم – شهر پردیسان – مرکز تجاری پردیسان پلاک ۹۹ عطاری عطار ساعات تماس: ساعت ۹ تا ۱۴ و ۱۷ تا ۲۲

شماره حساب های من به نام صادق عطار:

حساب سامان: ۹۰۰۱۸۸۸۲۲۳۴۶۱۶۱ / شماره کارت: ۳۲۸۲ ۲۱۹۸ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ / شبا: IR920560900188802234616001

حساب سیبا بانک ملی: ۰۳۰۰۴۳۵۱۴۴۰۰۰ / شماره کارت: ۵۰۶۵ ۲۶۲۶ ۹۹۷۲  ۶۰۳۷/ شبا IR180170000000300435144000

حساب ملت: ۴۵۲۸۹۵۱۶۲۶ / شماره کارت: ۷۲۳۱ ۵۹۰۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ / شبا IR830120010000004528951626

حساب سپهر صادرات: ۰۳۰۵۴۰۲۹۲۱۰۰۲ / شماره کارت: ۰۱۹۴ ۴۵۷۲ ۶۹۴۰ ۶۰۳۷ / شبا IR490190000000305402921002

این بسته(بزرگ) برای یک دوره کامل درمانی سه هفته ای(۲۱روزه) کافی است و بسته ۶۰۰ گرمی برای یک هفته تا ۱۰ روز در نظر گرفته شده که  به صورت حضوری و با مراجعه به عطاری ما در شهر پردیسان قم با پست پیشتاز و توضیحات کامل ارسال می شود . این دارو، دو پودر جوشاندنی است و باید مواد آن طبق دستور خاصی که دارد جوشانده و به صورت“دم نوش” خورده شود. بعد از واریز وجه با تماس تلفنی یا پیامک آدرس کامل پستی با کدپستی ۱۰رقمی را اعلام می کنید و فردا آن روز دارو با پست پیشتاز ارسال می شود.

خوشبختانه افراد متعددی تا الان از این دارو استفاده کرده و شفا گرفته اند و سنگ های بیشتر مراجعین در همان کلیه ها یا حالب آب شده و بدون درد حل شده اند و حتی سنگ های بزرگی به اندازه ۳۵ و ۲۵ میل از آقای اصفهانی(پدر آقای اصفهانی که مشکل دیسکشان با داروی دیسک کمر مداوا شد) هم با خوردن یک دوره دارو به اندازه های ۱۸ و ۱۳ یعنی نصف کاهش پیدا کرده و روند درمان ادامه دارد.  

*. توضیحات یکی از مراجعین درمان شده تهرانی در مورد خارج شدن سنگ ۶ میلیمتری عفونی حالب بدون درد و خونریزی بعد از ۴ روز از مصرف دم نوش.

*.آقای صنعتگر از مشهد  با داشتن سنگ های به ابعاد ۱۰، ۹، ۷ و ۵ میلیمتر و تجویز عمل از سوی پزشکان با خوردن یک دوره کامل و سونوگرافی مجدد متوجه شدند دکتر به سختی ۷ یا ۸ میل سنگ را مشاهد می کند و حالات بالینی هم درمان بیش از ۶۰% را نشان می داد.

*.آقای محجوب از قزوین  جالب است که کوچکترین بیمار ما تا سال ۹۴ دختر خانمی ۲ ساله به اسم حُسنی محجوب از قزوین بوده که پدر و پدر بزرگش با حالتی بسیار ناامید عنوان کردند از بدو تولد متوجه تشکیل سنگ در کلیه ها شده اند و با اینکه از آن موقع تحت نظر بهترین پزشکان بوده است ولی نه تنها سنگ ها از بین نرفته اند بلکه هر بار که سونوگرافی کرده اند با وضعیت بدتری مواجه شده اند به طوری که تا آن موقع یک سنگ ۶میلی و دو سنگ ۲ و ۳ میل با تعداد زیادی سنگ ریزه های کوچکتر در آخرین سونوگرافی مشاهده می شد و داروهای تلخ و بد مزه شیمیایی هم با گریه ها و ناراحتی شدید این دختر خردسال کام خودش و دیگران را تلخ تر می کرد… درمان آغاز شد و پدر و مادر با دقت فراوان دوره اول دارو را به او دادند و بخاطر خوشمزه بودن دارو مشکلی در خوردن آن نداشت خوشبختانه. نتیجه معجزه آسا بود! سنگ ۶میل به دو تکه ۲ و ۴ میل تبدیل شده بود سنگ دو میل به همراه همه آن سنگریزه ها حل شده بودند و آن سنگ ۳ میل هم یک میل کوچکتر شده بود! پزشک سونوگرافیست هم آنچه را می دید باور نمی کرد. به لطف خدا و با امید بیشتر دوره دوم دارو شروع شد و خوشبختانه بعد از اتمام دوره دوم با سونوگرافی جدید و تماس آقای محجوب متوجه شدیم خوشبختانه به لطف خدا این دختر ناز کاملا شفا پیدا کرده و هیچ اثری از سنگ و شن ریزه ها نیست و به تعبیر دکتر کلیه هاش مثل کسی هست که اصلا مشکلی نداشته و سنگ و شنی هم نداشته. کلیه های پدر حُسنی هم سنگ ساز بودند که ۳ سال پیش عمل کرده بودند و مجدد سنگ داشتند که با انجام توصیه های گفته شده خوشبختانه سنگشان افتاد و خوشبختانه دیگر نیازی به عمل جراحی پیدا نکردند.

در سال ۹۵ هم پسر خاله ی حُسنی خانم یعنی امیر حسین ۴ ماهه! از این دارو استفاده کرد و سنگ ۴ میلیمتری او هم حل شد البته مادر امیر حسین هم از همین دم نوش ها می خوردند تا از طریق شیر هم این مواد اثر کنند. متن پیامک شفای این نوزاد ۴ ماهه را مادر نگرانشان به این شکل برای ما ارسال کردند.

beadf photo 2016 05 06 18 54 41 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...*.آقای سعادت فر از جهرم: سنگ ۱۳ میلیمتر در حالب.خوشبختانه بعد از یک دوره استفاده منظم و دقیق از دارو ها و سونوگرافی جدید مشخص شد که این سنگ بزرگ بدون درد حل شده و اثری از آن نیست. از بین رفتن دردهای بسیار شدید و آرامش کامل در سیستم مجاری ادراری هم همین سونوگرافی را تایید می کند.

*. آقای نبهانی از اهواز هم بعد از ۳ روز که سنگی به بزرگی ۹.۵ میل در حالب گیر کرده بود -و پزشکان فقط تجویز عملی باز و خطرناک برای خورد کردن و خارج کردن این سنگ داده بودند- تماس گرفت اما چون سابقه چنین دفع سنگی آن هم در حالب نداشتیم به ایشان گفتم که یک ریسک است اما این روش تا حالا ضرری نداشته و امیدوارم برای شما هم ضرری نداشته باشد. ایشان هم پذیرفت و دارو را برایشان ارسال کردم اما چون درد بسیار شدیدی داشتند دم نوشی را توصیه کردم که شروع کنن تا اینکه دو روز دیگه بسته پست پیشتاز به دستشان برسد و داروی ضد سنگ را هم استفاده کنند. خوشبختانه در کمتر از ۲۴ ساعت با ۵ یا ۶ بار مصرف(به تعبیر خودشان) آن گیاهان جانبی، سنگ ۹.۵ میل دفع شد! و بعد از رسیدن دارو و چند بار خوردن داروی ضد سنگ و اصلی هم ۳ سنگ دیگر به ابعاد ۶،۷ و ۸ میل دیگر که پشت این سنگ ۹.۵ میلیمتری گیر کرده بودند دفع شدند و ایشان سلامتی کامل خود را بدست آوردند و تصاویر این سنگ های را برایم ارسال کردند که در پایین مشاهده می فرمایید.                                     عکس سنگ های گیر کرده در حالب یکی از مراجعین که با این معجون از حالب خارج شدند.

*. آقای ظاهری از خوزستان: ایشان خوشبختانه با مصرف ۲ دوره کامل از داروهای ما، بیش از ۴۵ میلیمتر از سنگهایی که در حالب بوده و چند سنگ در کلیه را دفع کردند و نوبت عمل جراحی ۲ روز آینده خود را کنسل کردند و الان هم با خوردن مقدار کمتری از دم نوش ها مانع تشکیل سنگ شده اند.خوشبختانه تصویر این سنگ های دفع شده را برایمان ارسال کرده اند که ملاحظه می فرمایید. beadf 0111stoneattari.ir درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...*. آقای شیرازی: ایشان هم بعد از دو دوره استفاده از دارو خوشبختانه بهبود پیدا کردند و حتی سنگی به قطر تقریبی ۶ میلی متر بدون درد و با فشار ادرار خارج شد که تصویر آن را برایمان ارسال کرده اند.بقیه سنگ ها در فرایند درمان حل شدند. cda0e 0111stone درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...*. آقای عاشق حسینی: با داشتن دو سنگ ۷ و ۵ میلیمتری با خوردن یک دوره دارو بعد از یک هفته سنگی به ابعاد تقریبی ۴ میلیمتر از مجاری ادرار خارج شد و دردهای کلیه هم آرام شدند. تصویر این سنگ را برایمان ارسال کرده اند. cda0e 0110stone درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...*. آقای جمشیدی از کرج با اراده ای مثال زدنی و با دقت و انگیزه بالا فقط ۸ روز از این معجون را مصرف کردند و خوشبختانه دو سنگ ۴ و ۲ میل ایشان آب شد و در سونوگرافی معلوم شد که اثری از سنگ ها وجود ندارد و آنها آب شده اند و حتی آقای جمشیدی متوجه دفع آنها نشده بود. آقای جعفری هم با داشتن سنگ ۶ میل و سابق تشکیل سنگ خوشبختانه با یک دوره به طور کامل درمان شدند.

*. آقای ناصری از کرمانشاه با داشتن چندین سنگ ریز به ابعاد ۳تا۴ میل و یک سنگ ۸میلی و ۵میل خوشبختانه بعد از دو دوره درمان کاملا خوب شدند و سنگ ها آب شده و آقای جوادی هم که از طریق ایشان معرفی شدند کاملا شفا گرفتند.

*. آقای پارسا از تهران با داشتن دو سنگ ۴ و ۲ میل بعد از یک هفته مصرف کاملا شفا گرفتند و حتی ۲بار سونوگرافی کردند چون باور نمی کردند بعد از یک هفته این سنگ ها دفع شوند چون درمان های متعددی را آزمایش کرده بودند و نتیجه نگرفته بودند.

*. خانم امینی ۶۵ ساله از رشت بعد از اتمام یک دوره و سونوگرافی مجدد با تعجب متوجه شدند که سنگ ۱۷ میلیمتری یکی از کلیه هایشان ناپدید شده و خوشبختانه کاملا به صورت حل شده از بین رفته به طوری که با تمام دقت و توجهی که داشتند کاملا بدون درد و بدون دیدن املاح بوده.

*. آقای افخم از استهبان فارس که به لطف خدا با دفع راحت سنگ ۶ میل و حل شدن سنگ ۳ میل، مشکلشان به طور کامل برطرف شد.

*.سنگ ۱۲ میلیمتری آقای حیدری که با یک دوره درمان ما بدون درد از حالب خارج شد. جالب است بدانید این سنگ ۴ ماه در حالب گیر کرده بود و ایشان برای خارج کردن آن نوبت عمل جراحی گرفته بود که خوشبختانه این سنگ هم برطرف شد و تصویر آن را در پایین مشاهده می کنید. cda0e photosang درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...

*.یک سنگ ۶ میلیمتری حالب که باز هم تصویر آن را آقا مجتبی برایمان فرستاده و بدون درد از حالب خارج شده. cda0e photo 2016 05 06 18 21 20 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...

 

 

*.توضیحات یکی از مراجعین سابق ما در مورد حل سنگ ۸ میلیمتری حالب خود. cda0e photosang2 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...

*.دفع باور نکردنی و بدون درد سنگی به طول ۱۰ میلیمتری که همه پزشکان دستور عمل جراحی را برایش تجویز کرده بودند. cda0e photo 2016 05 06 17 58 30 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...

*.سونوگرافی کلیه ها  و مقایسه آنها قبل و بعد از استفاده از داروی ما، ارسال شده توسط یکی از مراجعین ما از شهر نهبندان استان خراسان جنوبی که بعد از استفاده از یک دوره کوچک، دو سنگ ۴ میلیمتری و یک سنگ ۳٫۵ میلیمتری بدون درد از او حل شده. cda0e photosonosang درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 

در ادامه روش های دیگری برای دفع سنگ کلیه و مثانه نوشته ایم تا اگر مایل به خرید دارو نبودید و دوست داشتید، آنها را استفاده کنید. ولی این پودری که ارسال می شود موثرترین درمان سنگ کلیه ای بوده که تا الان تجربه کرده ایم و ترکیباتش با این روش ها کاملا فرق دارد و سنگ و املاح را حل می کند. روش اول: تُرب سیاه و شلغم ۱ کیلوگرم، خریده و بعد از تمییز کردن و شستن با آبمیوه گیری به اندازه نیم لیوان، آب آن را گرفته و با۱قاشق مرباخوری آبلیموی (تازه) و با ۱ قاشق مرباخوری عسل مخلوط کرده و در ۳ وعده، بین وعده های غذایی میل کنید.و محتویات آبمیوه گیری را با کمی آب جوشانده و آن را هم میل کنید.این کار را تا دفع سنگ انجام دهید.

سنگ کلیه ۹ میلیمتری(برای نمونه)

 روش دوم: ۱عدد تخم مرغ خانگی تازه(حتما تازه باشد) یا اگر تخم مرغی باشد که جوجه از آن خارج شده را در مقداری آب لیموی تازه گذاشته تا دیواره آن حل و بعد از جداکردن سفیده و زرده تخم مرغ آن را هر روز مصرف کنید. می توانید قبل از اضافه کردن آب لیمو محتویات تخم مرغ را خالی کرده و پودر کنید و بعد از آن آب لیمو را اضافه کنید. این روش برای بیمارانی که دارای معده ضعیف یا سنگ کلیه کلسیمی دارند توصیه نمی شود. دو روش دیگر: – ۱لیوان آب هندوانه تاره + ۲ قاشق غذاخوری عسل به مدت ۱ هفته هر روز بعد از صبحانه نهار وشام بنوشید درمان خوبی برای سنک کلیه است. – ۳۰ گرم عسل + ۲۰۰ گرم آب ترب سیاه و آب لیمو مخلوط کرده و به صورت شربت روزانه میل کنید داروی خوبی برای سنک کلیه می باشد ص۳۴ کتاب عسل درمانی نکته های لازم: ۱- اگر سنگ از کلیه ها خارج شده و در لوله حالب گیر کرده باشد ۱ لیوان برگ پنیرک(طُوله) را در ۱ لیوان آب پخته به اندازه نیم لیوان را – با یک قاشق چایخوری آبلیمو مخلوط کرده- در بین وعده های غذائی مصرف کنید. خوشبختانه آقای باقری از شیراز با ۳ بار خوردن از این معجون، و آقای صفاری با چند بار خوردن پخته گیاه پنیرک شفا گرفتند و سنگی که ۱ ماه در حالب گیر کرده بود و اذیت شده بودند از حالب خارج شد. عکس گیاه طوله(پنیرک) که برای خارج کردن سنگ از حالب معجزه الهی است. توصیه مهم:پهلوها را گرم نگه دارید(با پارچه ائی ببندید) و از قرار گرفتن در معرض بادهای سرد مثل کولر و… خودداری کنید.

صادق عطار


Article source: http://www.attari.ir/1/

               
N1496055327 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1496056479 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1496056369 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1496056114 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
انگشتر استیل سنگ دلربا17 H277 انگشتر استیل نقره ای18 H283 انگشتر استیل نقره ای17 H282 انگشتر استیل نقره ای16 H281
     

انگشتر استیل طلایی سنگ دلربا سایز17.رنگ ثابت طرح طلا ضدحساسیت

انگشتر استیل نقره ای نگین جواهری سایز18.رنگ ثابت طرح طلاسفید ضدحساسیت

انگشتر استیل نقره ای نگین جواهری سایز17.رنگ ثابت طرح طلاسفید ضدحساسیت

انگشتر استیل نقره ای نگین جواهری سایز16.رنگ ثابت طرح طلاسفید ضدحساسیت

     
22,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 25,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 25,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 25,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
     
               
N1496055791 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1496055683 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1496055612 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1335299794 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
انگشتر استیل طلایی18 H280 انگشتر استیل طلایی17 H279 انگشتر استیل طلایی16 H278 انگشتر مینامشکی K702
     

انگشتر استیل طلایی نگین جواهری سایز18.رنگ ثابت طرح طلا ضدحساسیت

انگشتر استیل طلایی نگین جواهری سایز17.رنگ ثابت طرح طلا ضدحساسیت

انگشتر استیل طلایی نگین جواهری سایز16.رنگ ثابت طرح طلا ضدحساسیت

انگشتر تیتانیوم مینامشکی نگین جواهری

     
25,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 25,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 25,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 9,500 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
     
               
N1482616188 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1482616102 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1482615975 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1464118868 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
انگشتراستیل فیروزه ای سایز 18 H223 انگشتر استیل فیروزه ای سایز17 H222 انگشتراستیل فیروزه ای سایز16 H221 رینگ انگشتری سنگ طبیعی عقیق سبز
     

انگشتراستیل فیروزه ای سایز 18 طلایی.طرح طلا ضدحساسیت رنگ ثابت

انگشتراستیل فیروزه ای سایز 17 طلایی.طرح طلا ضدحساسیت رنگ ثابت

انگشتراستیل فیروزه ای سایز16 طلایی.طرح طلا ضدحساسیت رنگ ثابت

رینگ انگشتری تراشیده شده و یک دست از سنگ طبیعی عقیق سبز (تراش فنسی)

     
28,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 28,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 28,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 12,900 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
     
               
N1434466130 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1434465981 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1472203869 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1441612290 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
جعبه چوبی انگشتر کد 1 جعبه چوبی انگشتر کد 2 انگشتر نقره مردانه عقیق سیاه انگشتر نقره ایتالیایی
     

جعبه چوبی بسیار زیبا . قابلیت استفاده برای کالاهای زینتی دیگر

جعبه چوبی بسیار زیبا . قابلیت استفاده برای کالاهای زینتی دیگر

انگشتر نقره نگین عقیق سیاه ومارکازیت کد 207

انگشترنقره ایتالیایی - نگین طرح یاقوت کبود کد 173

     
4,500 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 5,300 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 115,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 90,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
     
               
N1441612009 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1441611567 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1440398609 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1440398422 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
انگشتر نقره شرف الشمس انگشتر عقیق سیاه نقره ایتالیا انگشتر نقره شرف الشمس انگشتر نقره عقیق
     

انگشتر نقره شرف الشمس با رعایت آداب کد 172

انگشتر نقره آ برادیوم ایتالیایی نگین عقیق سیاه کد 170

انگشتر عقیق زرد ( شرف الشمس ) کد 121

انگشتر نقره عقیق رکاب یاعلی (ع) کد 120

     
97,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 110,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 96,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 96,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
     
               
N1464275942 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1442477521 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1441266900 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1441266725 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
انگشتر زنانه نقره کهربا1 انگشتر نقره زبرجد مردانه انگشتر نقره یاقوت مردانه انگشتر نقره یاقوت مردانه
     

انگشتر زنانه نقره 925 با نگین کهربای اصل لهستان

انگشتر نقره نگین زبرجد اصل معدنی کد 176

انگشتر نقره نگین یاقوت سرخ مرغوب کد 160

انگشتر نقره نگین یاقوت سرخ مرغوب کد 159

     
22,900 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 270,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 230,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 185,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
     
               
N1391589434 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1391588811 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1391588334 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1391587797 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
انگشتر نقره عقیق یمنی انگشتر نقره عقیق یمنی انگشتر نقره عقیق مردانه انگشتر عقیق یمنی
     

انگشتر نقره عقیق یمنی مرغوب کد 10103

انگشتر نقره عقیق یمنی مرغوب کد 10102

انگشتر نقره عقیق یمنی مرغوب کد 10101

انگشتر نقره نگین عقیق مرغوب یمنی کد 10100

     
250,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 310,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 312,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 530,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
     
               
N1464276099 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1464276032 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1441271579 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1441266321 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
انگشتر زنانه نقره کهربا3 انگشتر زنانه نقره کهربا2 انگشتر عقیق نقره ی ایتالیایی انگشتر فیروزه نیشابور
     

انگشتر زنانه نقره 925 با نگین کهربای اصل لهستان

انگشتر زنانه نقره 925 با نگین کهربای اصل لهستان

انگشتر نقره ایتالیایی نگین عقیق کد 166

انگشترنقره فیروزه ی نیشابور کد 157

     
22,900 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 22,900 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 112,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 280,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
     
               
N1441267249 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1441267072 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1460549406 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... N1325330824 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
انگشتر نقره عقیق یمنی انگشتر نقره یاقوت مردانه انگشتر نقره مردانه نگین عقیق یمنی خرید لیزر انگشتری Beams finger laser بیمز اصل, فروش لیزر انگشتری Beams بیمز درجه ۱
     

انگشتر نقره عقیق یمنی کد 162

انگشتر نقره نگین یاقوت مرغوب کد 161

انگشتر بسیار زیبای نقره 925 با نگین سنگ طبیعی عقیق یمن ....

پدیده ســــال 2012 را به انگـــشتان خــود ببندید و دیگران را حیـــرت زده نمائید

     
207,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 250,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 119,900 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ... 11,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...
     
     
               
N1325330791 درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...      
     
فروش لیزر انگشتری بیمز Beams finger laser اصل, خرید لیزر انگشتری Beams بیمز درجه ۱      
     

پدیده ســــال 2012 را به انگـــشتان خــود ببندید و دیگران را حیـــرت زده نمائید

     
     
12,000 تومان buy درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل ...            
     
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code