آيا يماني از يمن مي‌آيد؟ – احمدالحسن کیست؟ خرید اینترنتی

رفتن به محتوا یمانی موعود سید احمدالحسن (ع) فرمود: برای يکبار هم که شده با خود منصف باشيد و اين سؤال را از خود بپرسيد: آيا قبل از اينكه از علماى آخر زمان درباره وصى امام مهدى (ع) سؤال کنيد ، از رسول خدا (ص) و ائمه (ع) درباره علماى آخر الزمان سؤال کرده ايد؟ آيا از قرآن درباره موضع گيری علماء پرسيده ايد که موضع تغيير ناپذير آنها در هنگام مبعوث شدن انبياء و اوصياء چيست ؟ آيا از آن قرآن کريم پرسيده ايد كه چه كسى آتش ابراهيم (ع) را شعله ور كرد؟ و چه كسى خواستار قتل عيسى (ع) شد؟ و چه کسانى با نوح و هود و صالح و شعيب و موسى و يونس و تمامى انبياء و اوصياء جنگيدند؟ اگر با خودتان منصف نباشيد و حالا به اين سؤال پاسخ ندهيد پس به زودی در آتش جهنم حتما با اين پاسخ جواب خواهيد داد : ﴿وَقَالُوا رَبَّنَا إِنَّا أَطَعْنَا سَادَتَنَا وَكُبَرَاءنَا فَأَضَلُّونَا السَّبِيلَا ﴾ پروردگارا ما از علما و بزرگان خود اطاعت كرديم پس آنها ما را گمراه ساختند … 67 سوره ی احزاب جستجو احمدالحسن کیست؟ فهرست یمانی موعود کیست؟ به چه دلایلی احمدالحسن همان یمانی موعود هست؟ چگونه بدانم احمدالحسن یمانی (ع) حق است؟ – راه صحیح شناخت یمانی یمانی موعود در روایات همان مهدی اول ذکر شده در وصیت مقدس رسول الله (ص) می باشد شهادت امام زمان عج به حقانیت احمدالحسن به وسيله رؤياهاي صادقه احمد الحسن (ع) چه میگوید ؟؟ عکس احمدالحسن(بررسی تصویر دروغین) منتسب به سید احمدالحسن یمانی نسب و شجره نامه احمدالحسن یمانی موعود نام احمد (ع) در روایات اهل بیت علیهم السلام زمینه ساز ظهور مقدس کیست؟ ستاره ی داوود یا ستاره ی اسرائیل نماد مقدس یا شیطانی؟ احاديث درباره مهديين یا همان فرزندان امام زمان عليهم السلام يمانی در روایت اهل بیت ع امام مجهول که در آخرالزمان امرش آشکار میشود رویای صادقه چیست؟ آیا میتواند مورد وثوق و مبنای اعتقاد قرار گیرد؟ استخاره چیست؟ آیا با استخاره میتوانیم حق و باطل را تشخیص دهیم؟ امام حسین (ع) در کربلاء چه چیزی را تقدیم کرد تا ثابت کند بر روی زمین او خلیفه ی خداست؟ وصی سیزدهم رازی از رازهای اهل بیت (ع) و سِر فاطمه س مختصری از شخصیت احمد الحسن یمانی موعود و دعوت ایشان چرا احمد الحسن علیه السلام علمای گمراه را سرزنش می‌کند؟ خطبه نصیحتی خطبه نصیحتی به طلاب حوزه های علمیه از احمد الحسن یمانی خطبه 5 محرم 1432- خطبه اى از احمد الحسن یمانی موعود خطبه‌ی ملاقات با امام مهدی ع از احمدالحسن یمانی موعود کتاب های احمدالحسن یمانی موعود !قائم با امرى جديد مى‌آيد انقلاب ها در کشور های عربی از نشانه های نزدیک بودن ظهور مرگ ملک عبدالله از نشانه های نزدیک شدن زمان ظهور مقایسه صفات ظاهری حضرت مهدی (ع) و مهدی اول (یمانی) بر اساس روایات براندازی حاکم مصر،امام علی از سقوط حسنی مبارک به عنوان علامت علامت ها نام میبرند سحابی کف دست از نشانه های حتی پیش از ظهور آيا يماني از يمن مي‌آيد؟ آيا يماني از يمن مي‌آيد؟ احمدالحسن شبهه‌اي كه بیشتر شیعیان و به خصوص منتظران ظهور با آن مواجه هستند در مورد یکی از نشانه های حتمی ظهور یعنی یمانی که طبق روایات نائب و وزیر امام زمان عج پیش از ظهور حضرت که آخرالزمان آشکار میشود و شبه و اشتباه مطلق این دسته از افراد این است که يماني بايد از يمن باشد.


با این مقدمه این مقاله جامع راجع به محل خروج یمانی شروع میکنیم که یمانی اهل بیت ع که ما ملزم به تبعیت و اطاعت از ایشان هستیم لقب شخصیتی در آخرالزمان هست که اندکی پیش از ظهور حضرت ظاهر میشود و برای امام زمان ع بیعت میگیرد و در حکم نائب و وزیر و همچنین دست راست امام زمان عج هست و لقب یمانی هم از کلمه ی عربی یمین به معنای سمت راست گرفته شده است.


و اینکه یمانی که از طرف امام زمان عج هست نمیتواند به هیچ عنوان از یمن قیام کند زیرا اکثر مردم یمن زیدی و چهار امامی هستند و اصولا اعتقادی به امام زمان عج ندارند که بخواند بر اساس آن نائب و دست راست ایشان را یاری کنند!!! اول:در روايت است كه امام باقر (ع) فرمود : هرگاه منتظرش باشيد از سمتي بيايد و از سمتي ديگر آمد، او را انكار نكنيد.


الامامة و التبصرة، ص 94.


اول باید بدانیم یمانی ها در روایات متعدد هستند و چند یمانی داریم و فقط یکی از آنها پرچم هدایت هست و بقیه ظالمانی هستند که ما ابدا ملزم به تبعیت از آنها نیستیم در این جا به یمانی هایی که از یمن می آیند اشاره میکنیم : امام صادق (ع) فرمود : … و خروج مردي از فرزندان عمويم زيد از يمن.


مستدرك سفينة البحار ج 7 ص 47.


امام باقر(ع) فرمود: قبل از سفياني ، مصري و يماني خروج مي‌كنند.


الغيبة للطوسي ص 447 .


اثبات الهداة ج 3 ص 728 .


بحار الانوار ج 52 ص 210 .


معجم احاديث الامام المهدي (ع) ج 3 ص 268 و اين يماني از صنعاي يمن مي‌باشد كه مردم را بي‌گناه و به شكل جاهلانه‌اي مي‌كشد و بويي از هدايت در پرچمش يافت نمي‌شود امام باقر (ع) فرمود : … سپس سفياني ملعون و كوتاه قد با آنها مي‌جنگد و بر آنها پيروز مي‌شود .


سپس يماني پيروز شده در صنعاء با سپاهيانش به سوي آنها مي رود و با خروش شديد همراه با قتل جاهلي با مردم مواجه مي‌شود .


پس او با آن كوتاه قد (سفياني) در برابر هم قرار مي‌گيرند .


پرچم هايشان زرد و لباس هايشان رنگارنگ است.


بين آنها جنگ سختي در مي‌افتد .


پس سفياني بر او غلبه مي كند و پيروز مي‌شود .


معجم احاديث الامام المهدي (ع) ج 3 ص 276 و  يماني صنعاء از سفياني شكست مي‌خورد در صورتيكه يماني موعود، سفياني را شكست داده و او را خواهند كشت.


امام باقر(ع) فرمود : زماني كه سفياني بر ابقع و يماني پيروز شده غلبه كند و آنها را شكست دهد ، ترك و روم خروج مي‌كنند و سفياني آنها را نيز شكست مي‌دهد .


معجم احاديث الامام المهدي (ع) ج 3 ص 275 اما آنچه از سطيح كاهن (پيشگو) راجع به نام يماني ( البته يماني صنعاء و نه يماني موعود (ع) ) كه حسن يا حسين است اولا از اهل بيت (ع) نيست و از يك پيشگو مي‌باشد .


حتي اگر درست هم باشد مربوط به ملك صنعاء يا يماني كه قبل از سفياني قيام مي‌كند مي‌باشد.


سطيح كاهن (پيشگو) گويد : … سپس پادشاهي از صنعاي يمن قيام مي‌كند كه سفيد است و نامش حسين يا حسن است .


بحار الانوار ج 51 ص 163 یمانی یمن خروج یمانی چند نكته ديگر در خصوص روايات فوق قابل ذكر است  رنگ پرچم يماني موعودع، سياه است در حاليكه رنگ پرچم يماني صنعاء، زرد است.


رسول الله (ص) فرمود : اگر ديديد كه پرچم هاي سياه از سمت خراسان خروج كردند خود را به آن برسانيد حتي سينه خيز بر روي يخ‌ها ، زيراخليفة الله مهدي در آن است .


الملاحم والفتن السيد بن طاووس – باب 94 امام باقر (ع) فرمود : … سپس سفياني ملعون و كوتاه قد با آنها مي جنگد و بر آنها پيروز مي‌شود .


سپس يماني پيروز شده در صنعاء با سپاهيانش به سوي آنها مي‌رود و با خروش شديد همراه با قتل جاهلي با مردم مواجه مي‌شود.


پس او با آن كوتاه قد (سفياني) در برابر هم قرار مي‌گيرند .


پرچم‌هايشان زرد و لباس هايشان رنگارنگ است .


بين آنها جنگ سختي در مي‌افتد .


پس سفياني بر او غلبه مي كند و پيروز مي‌شود .


معجم احاديث الامام المهدي (ع) ج 3 ص 276  محل تولد يماني موعود(ع)، بصره است و نه از يمن.


از امير مؤمنان (ع) در خبرى طولانى كه در آن اصحاب قائم (ع) را ذكر مي كند آمده است كه: اولين آنها از بصره مى باشد .


الملاحم والفتن السيد بن طاووس ص 145 .


بشارة الاسلام ص 148.


منتخب الاثر ص 183 از امام صادق(ع) در روايتى طولانى كه نام ياران قائم(ع) را ذكر مي‌كند آمده است : و از بصره ….


.


احمد.


بشارة الاسلام،ص 232، غايةُ المرام،ص724، معجم البلدان، ج2، س63.


ايشان از فرزندان امام مهدي ع هستند و نه از فرزندان زيد.


امام علي (ع) فرمود : مردي قبل از او ( امام مهدي (ع) ) از اهل بيت‌اش (فرزندانش) به اهل مشرق خروج مي‌كند .


شمشير را هشت ماه بر دوش خود حمل مي‌كند .


الملاحم والفتن السيد بن طاووس – باب 133.


و واضح است كه فرزند امام مهدي(ع) يعني يماني موعود، همان وصي و جانشين امام مهدي(ع) است كه در وصيت پيامبر(ص) با عنوان اولينايمان آوردنده به ايشان معرفي شده‌اند.


 عدم وصف هدايت نسبت به پرچم ايشان و عدم تاكيد بر ياري يماني صنعاء و اينكه او مردم را به مرگ جاهلي مي‌كشد! امام باقر (ع) فرمود : … سپس سفياني ملعون و كوتاه قد با آنها مي‌جنگد و بر آنها پيروز مي‌شود .


سپس يماني پيروز شده در صنعاء با سپاهيانش به سوي آنها مي‌رود و با خروش شديد همراه با قتل جاهلي با مردم مواجه مي‌شود .


پس او با آن كوتاه قد (سفياني) در برابر هم قرار مي‌گيرند .


پرچم هايشان زرد و لباس هايشان رنگارنگ است .


بين آنها جنگ سختي در مي‌افتد .


پس سفياني بر او غلبه مي‌كند و پيروز مي‌شود .


معجم احاديث الامام المهدي (ع) ج 3 ص 276 امام باقر(ع) فرمود : در پرچـمها پرچـمى هدايت‌كننده‌تر از پرچم يمانى نيست و آن پرچم هدايت است .


چون كه شما را به صاحبتان دعوت مي‌كند ، و اگر يمانى قيام كرد فروختن اسلحه حرام مى‌شود .


و اگر قيام كرد، بپا خيز بسوي او .


كه همانا پرچمش، پرچم هدايت است.


و جايز نيست مسلمانان از او سرپيچى كنند ، و اگر كسى اينكار را انجام دهد از اهل جهنم مى‌باشد .


زيرا كه او دعوت به حق و هدايت به راه راست مى‌كند .


غيبت نعماني،ص 264 .


بحار الأنوار،ج 52،ص 232.


رسول الله (ص) فرمود : اگر ديديد كه پرچم‌هاي سياه از سمت خراسان، قيام كردند خود را به آن برسانيد حتي سينه خيز بر روي يخ‌ها ، زيراخليفة الله مهدي در آن است .


الملاحم والفتن السيد بن طاووس – باب 94 امام باقر عليه السلام فرمودند: براي خداوند متعال گنجي در طالقان است نه طلا و نه نقره، بلكه دوازده هزار نفر در خراسان هستند كه شعارشان«احمد احمد»است، رهبر آنها جواني از بني هاشم بر روي قاطري سپيد و با پيشاني بندي قرمز است، گويا به آن‌ها مي‌نگرم كه از رود فرات مي‌گذرند و اگر دعوت آن را شنيديد، به سوي او بشتابيد حتي اگر سينه‌خيز بر روي يخ‌ها حركت كنيد.


منتخب الأنوار المضيئة: ص٣٤٣ محل قيام يماني (ع) از خراسان مي‌باشد و نه از يمن امام علي (ع) فرمود : مردي قبل از او ( امام مهدي (ع) ) از اهل بيت اش (فرزندانش) به اهل مشرق خروج مي‌كند .


شمشير را هشت ماه بر دوش خود حمل مي‌كند .


الملاحم والفتن السيد بن طاووس – باب 133 امام باقر (ع) فرمود : براى خداى تعالى گنجى در طالقان است نه طلاست و نه نقره بلكه دوازده هزار نفر در خراسان اند كه شعارشان «احمد … احمد» است و رهبر آنها جوانى از بنى هاشم سوار بر قاطرى سپيد رنگ است و پيشانى بندي قرمز رنگ بر پيشاني بسته است، گويي به او مى‌نگرم كه از رود فرات هم مى‌گذرد اگر دعوت او را شنيديد بسوى او بشتابيد حتى اگر مجبور باشيد سينه خيز بر روي يخها حركت كنيد .


منتخب الانوار المضيئه ، ص 195 زمان قيام يماني صنعا، قبل از سفياني است كه توسط سفياني هم كشته مي‌شود، در حاليكه يماني موعود ع، همزمان با سفياني خروج مي‌كند.


امام باقر(ع) فرمود: قبل از سفياني ، مصري و يماني خروج مي‌كنند.


الغيبة للطوسي ص 447 .


اثبات الهداة ج 3 ص 728 .


بحار الانوار ج 52 ص 210 .


معجم احاديث الامام المهدي (ع) ج 3 ص 268.


امام صادق (ع) فرمود: قيام سه نفر يعني خراساني و سفياني و يماني، در يك سال و در يك ماه و در يك روز واحد است.


هدايت‌گرترين پرچم ، پرچم يماني است .


او هدايت به حق مي‌كند .


الغيبة للطوسي،ص۲۷۱ .


الارشاد ج 2 ص 357 .


الغيبة للنعماني ص 225 .


بحار الأنوار،ج52،ص 210.


امام باقر (ع) فرمود : پرچم‌هاي سياه كه از خراسان در كوفه نزول كردند، مهدي(ع) كه ظهور كرد جهت گرفتن بيعت، بسمت ايشان مي‌فرستد .


الملاحم والفتن السيد بن طاووس – باب 105 بيعت امام مهدي(ع) تنها براي پرچم‌هاي سياهي است كه از خراسان مي آيند.


امام علي (ع) فرمود : هنگامي كه پرچم‌هاي سياه كه شعيب ابن صالح با آنها مي‌باشد ، سپاه سفياني را شكست دهند ، مردم تمناي مهدي را مي‌كنند و او را طلب مي‌كنند .


پس از مكه خارج مي‌شود كه با او پرچم رسول اكرم (ص) مي‌باشد.


پرچم‌هاي سياه، سفياني را شكست مي‌دهند.


نتيجه: پس يماني موعود (ع) وصيي از اوصياء ( فرزند و وصي امام مهدي (ع) ) و از خلفاي خداوند ، صاحب پرچم هدايت، قيامش همزمان با سفياني ، نامش احمد (ع) ، از بصره ، قيامش از خراسان با پرچم‌هاي سياه ، و تنها كسي است كه امام مهدي (ع) بيعتش را براي او و يارانش مي‌فرستد ، و او سفياني را شكست مي‌دهد.


و  يماني صنعاء، غير از يماني موعود(ع) است، و قيامش، قبل از قيام سفياني است، از فرزندان زيد است، رنگ پرچمش زرد و در برخي رواياتسفيد است، از سفياني شكست مي‌خورد، مردم بي‌گناه را به شكل جاهليت مي‌كشد و از صنعاي يمن است.


تنها حديثي كه ايجاد شبهه مي‌كند و آن در كتاب چاپ جديد است كه يماني از يمن در كتاب كمال الدين شيخ صدوق است مي‌باشد كه در خود اين كتاب نيز عبارت (از يمن) همينگونه در داخل پرانتز () ذكر شده است و در بعضي كتب رفته رفته اين پرانتز نيز از بعضي چاپ‌ها خارج شده است.


حتي در همين كتب امروزي در ص 328 يعني حديث شماره 7 مي‌بينيم كه لفظ (از يمن) در داخل پراتز ذكر شده است اما در ص 331 يعني در حديث شماره 16 اين لفظ را بدون پرانتز ذكر كرده است.


وَ إِنَّ مِنْ عَلَامَاتِ خُرُوجِهِ خُرُوجَ السُّفْيَانِيِّ مِنَ الشَّامِ وَ خُرُوجَ الْيَمَانِيِّ مِنَ الْيَمَنِ وَ صَيْحَةً مِنَ السَّمَاءِ فِي شَهْرِ رَمَضَانَ وَ مُنَادٍ يُنَادِي مِنَ السَّمَاءِ بِاسْمِهِ وَ اسْمِ أَبِيه‏(كمال الدين و تمام النعمة، ج‏1، ص: 328) و از نشاني‌هاي قيام او، قيام سفياني از شام و خروج يماني از يمن و صيحه آسماني در ماه رمضان است و منادي از آسمان به اسم او و اسم پدرش، ندا خواهد داد.


بايد اين نكته را همينجا عرض كنيم كه قيام يماني در ماه رجب است و ظهور امام مهدي(ع) در روز عاشوراء، و صيحه آسماني كه به اسم يماني و اسم پدرش براي شناخت بقيه مردم، انجام خواهد شد، دو ماه پس از آغاز جنگ با يماني است، چون اصلا در ماه رمضان، امام مهدي(ع) هنوز ظهور نفرموده‌اند و در صيحه، ندا دهند مي‌گويد: صاحب شما فلاني فرزند فلاني است، پس چرا با او مي‌جنگيد؟ و اما در خصوص اين حديث، بايد توجه نمود حتي علمايي كه در كتب خود اين حديث را از كتب قديمي شيخ صدوق نقل كرده‌اند آن را بدون لفظ «از يمن» نقل كرده‌اند كه معلوم مي‌شود اين مسئله در كتب قديمي و در كلام آل محمد (ص) ذكر نشده است كه ليست كتب به شرح ذيل مي‌باشد: كتابهاى قديمى كه در آنها، يمانى از يمن ذكر نشده است: مؤلفاتى كه روايتهاى يمانى در آنها آمده وليكن عبارت (از يمن) در آنها نمى باشد.


1- كتاب : اعلام الورى بأعلام الهدى مؤلف : شيخ طبرسي متوفى : 548هـ از يمن: اين عبارت وجود ندارد.


………………………………………….


.


………….


.


2- كتاب : كشف الغمة مؤلف : ابن أبي الفتح الإربلي متوفى : 693هـ از يمن: اين عبارت وجود ندارد.


………………………………………….


.


………….


.


3- الكتاب : منتخب الأنوار المضيئة مؤلف : السيد بهاء الدين النجفي متوفى : 803هـ از يمن: اين عبارت وجود ندارد.


………………………………………….


.


………….


.


4- الكتاب: إثبات الهداة مؤلف: محمدبن الحسن الحرالعاملي متوفى:1104هـ أ)ج 3 ص 46 ب‍ 19 ف‍ 3 ح‍ 20 – به اختصار از كمال الدين .


ب)از يمن: اين عبارت وجود ندارد.


ج3 ص 468 متن هايي در مورد امامت صاحب الزمان ف‍ 5 ح‍ 131 كامل از كمال الدين .


ج)از يمن: اين عبارت وجود ندارد.


ج3 ص 718 ب‍ 34 ف‍ 4 ح‍ 13 – آخر آن از كمال الدين.


………………………………………….


.


………….


.


5- كتاب:بحارالانوار مؤلف : العلامة المجلسي متوفى : 1111هـ از يمن: اين عبارت وجود ندارد.


ج51ص218ح16 از كمال الدين ………………………………………….


.


………… 6- كتاب : إلزام الناصب في إثبات الحجة الغائب المؤلف: الشيخ علي اليزدي الحائري متوفي : 1333هـ از يمن: اين عبارت وجود ندارد.


ج1ص197 ………………………………………….


.


………….


.


7- كتاب : بشارةالاسلام مؤلف : السيد مصطفي الكاظمي متوفى : 1336 هـ چاپ:قم- مكتبةالامين از يمن: اين عبارت وجود ندارد.


ص140 ………………………………………….


.


…………… 8- كتاب : مكيال المكارم مؤلف : ميرزا محمد تقي الأصفهاني متوفى : 1348هـ از يمن: اين عبارت وجود ندارد.


ج1ص71 ………………………………………….


.


………….


.


9- كتاب : رجال تركوا بصمات على قسمات التاريخ مؤلف : السيد لطيف القزويني متوفى : معاصر از يمن: اين عبارت وجود ندارد.


ص275.


………………………………………….


.


………….


.


پس واضح مي‌شود كه حقيقت عبارت (از يمن) در اصل روايت موجود نمي‌باشد.


پس وقتي كه همه اين روايت را از كتاب كمال الدين نقل كردند كه حاوي عبارت (از يمن) نمي‌باشد چگونه و به چه صورت اين عبارت در غير آن پيدا شد؟ و اين دلالت مى كند كه اين عبارت در اصل كتاب موجود نمى‌باشد.


و نكته‌اي كه لازم است كه به آن دقت كنيم آن است كه اولا پرچم حق در آخر الزمان يكي بيشتر نيست.


ثانيا اطاعت از آن پرچم واجب است، ثالثا صاحب آن پرچم، يماني(ع) مردي از فرزندان حسين(ع) است، رابعا اطاعت از غير او بر ما حرام است.


امام باقر (ع) فرمود : هر چيزي براي شما ايجاد اشكال يا شبهه كند، وصيت و پرچم و سلاح پيامبر خدا (ص) جاي هيچ گونه شبهه و اشكال برايتان باقي نمي‌گذارد … بر حذر باشيد از كساني كه خود را به دروغ به آل محمد نسبت مي‌دهند .


كه همانا براي آل محمد و علي (ع)  تنها يك پرچم  است و براي ديگران پرچم‌ها .


پس در جاي خودت ثابت باش و از هيچ‌كس ابداً تبعيت نكن تا مردي را از فرزندان حسين (ع) ببيني كه با او وصيت رسول خدا (ص) و پرچم او و سلاح او باشد .


تفسير العياشي ج 1  ص 64 .


  بحار الأنوار ج 52  ص 222 .


إلزام الناصب ج 2  ص 96، البرهان في تفسير القرآن، ج‏1، ص: 352   Advertisements Share this: Twitter فیسبوک گوگل دوست‌داشتن: دوست داشتن در حال بارگذاری.


.


.


مرتبط Uncategorized منتظران ظهور دسامبر 27, 2015ژوئن 2, 2016 فرزند امام زمان فرستاده ی امام زمان مبدا خروج یمانی نایب بر حق امام زمان وقایع یمن وصی وفرستاده امام زمان یمن یمنی یمانی یمانی موعود یمانی موعود کیست یمانی کیست پسر امام زمان آیا یمانی از یمن می آید امام زمان انگشتر عقیق یمنی انصار الله بمباران یمن بمباران تعز حوثی ها خروج یمانی خروج یمانی از یمن زیدیه ناوبری نوشته احاديث درباره مهديين یا همان فرزندان امام زمان عليهم السلام آيا در زمان غيبت كبر، ادعاي ارتباط با امام مهدي ع ممكن است؟ 3 دیدگاه برای «آيا يماني از يمن مي‌آيد؟» سید علی شریفی می‌گوید: دسامبر 28, 2015 در 6:05 ق.


ظ.


از زمانی که سن زیادی نداشتم کم و بیش راجع به علاوم ظهور و به خصوص یمانی کم و بیش چیز هایی شنیده بودم ولی نمیدونستم یمانی از یمن نیست و اینکه این مشخصات رو داره! چرا هیچکس به مردم اطلاع رسانی نمیکنه؟! مگه ما تو کشور شیعه و امام زمان عج نیستیم؟ مطمئنا اکثریت مطلق مردم راجع به این موضوعات بی اطلاع هستند! ظاهرا باید خودمون به فکر باشیم کسی به فکر عاقبت کارمون نیست! دوست داشتندوست داشتن پاسخ MAHDI می‌گوید: فوریه 5, 2016 در 9:29 ق.


ظ.


بله مشخصه که یمانی از یمن نمیاد یمنی ها زیدی هستند یعنی 4 امامی هستند و تا امام سجاد ع رو بیشتر قبول ندارند اونها امام زمانی رو قبول ندارند که بخوان وصی و فرستادشو قبول داشته باشند.


و در روایات یمنی و کسی که از یمن خروج میکنه رو هم داریم ولی اهل بیت ع هرگز نگفتند از یمنی و کسی که از یمن میاد تبعیت کنیم و گفتند که یمنی و کسی که از یمن خروج میکنه به دست سفیانی کشته میشه ولی یمانی مه امام علی ع فرمودند از بصره میاد سفیانی رو شکست میده دوست داشتندوست داشتن پاسخ پوریا می‌گوید: ژوئن 2, 2016 در 4:58 ق.


ظ.


مگه سفیانی که همزمان با یمانی خروج میکنه از سفیان میاد که یمانی از یمن بیاد؟ اینقدر ساده انگاری حتی برای بچه های دبستانی هم شایسته نیست چه برسه به افرادی که خودشون رو مدعی متخصص بودن در امور دینی میدونن و با این حال چنین تصورات خنده داری مثل ظهور یمانی از یمن دارند! تازه جالب یه مدت میگفتند یمانی سید حسن نصر الله هست! ایشون خودشون این موضوع رو رد کردند! با این حال عده ای باز ادامه دادند! به قول معروف : شاه بخشید شاه قلی نبخشید! باز عده ای گفتند حوثی ها در یمن همان جریان قیام یمانی هستند! حوثی ها خودشون رد کردند باز عده ای تو ایران از جهل یا شاید هم بیکاری هنوز تاکید دارند حوثی ها یمانی هستند واقعا جهل این جاهلان پایانی نداره! دوست داشتندوست داشتن پاسخ پاسخی بگذارید لغو پاسخ دیدگاه‌تان را اینجا وارد نمایید.


.


.


در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید: رایانشانی (لازم) (نشانی هرگز عمومی نمی‌شود) نام (لازم) وب‌گاه شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.


com خود هستید.


( بیرون رفتن /  تغییر دادن ) شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید.


( بیرون رفتن /  تغییر دادن ) شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید.


( بیرون رفتن /  تغییر دادن ) شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید.


( بیرون رفتن /  تغییر دادن ) w لغو درحال اتصال به %s مرا از دیدگاه‌های جدید به وسیلهٔ رایانامه آگاه کن.


خطبه های احمدالحسن یمانی آل محمد کتاب های احمدالحسن یمانی موعود ساخت یک وب‌گاه یا وب‌نوشت رایگان در وردپرس.


کام.


قالب Franklin از Michael Burrows.


فرستادن به لغو %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:

:: Article source ::

https://montazeranezohoor.wordpress.com/2015/12/27/آيا-يماني-از-يمن-مي‌آيد؟/